Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

ALESTA UA – PAPEL ÜRETİM TESİSİ HAKKINDAAhşap kaplama üretimi

Bizim için önemli olan ne istediğiniz, neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz…

Alesta UA adı altında 2016 yılında Türk ve Ukrayna ortak girişimiyle kurulan şirketimiz genç ve dinamik yapısı ve piyasaya sunduğu uygun fiyatlı, yüksek kaliteli papel üretimiyle her geçen gün büyümekte ve piyasada söz sahibi olmaktadır.

Hızlı yükselişimizi; süreklilik arz eden ve çağın gereklerine uygun modernizasyon, konusunda uzman ve takım çalışmasına yürekten inanan çalışma arkadaşlarımız ve sektörde yılların birikimini şirketimize taşıyan kurucularımıza borçluyuz.

Ortaklığımız; son dört jenerasyondur Orman ve Orman Ürünleri sektörlerinde farklı markalar altında faaliyet gösteren ve en son 1996 yılında sektöre Alesta Naturel adıyla giriş yapan Türk ortağımızın Ukrayna pazarından ham madde sağlayıcı firmasıyla yaptığı başarılı ortaklık sayesinde doğmuştur.

Yıllar içerisinde gelişen şirketimiz; artan üretim kapasitesi ve piyasaya sunduğu kaliteli ürün yelpazesinin çeşitlenmesine bağlı olarak artan müşteri potansiyeli ile; şu anda sayıları her geçen gün artan birçok Yakın Doğu, Orta doğu ve Avrupa ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir.

Şirketimizin en önemli ilkesi “Güvenilir” bir çalışma ortağı olmaktır. Bu düstur ile müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin güvenini kazanıp uzun yıllara dayanan çalışma ortaklıkları sürdürmekteyiz.

Üretimimizi Ivano-Frankivs/ Ukrayna’da, 2100 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 5250 m2 alana kurulu olan fabrikamızda, 70 kişilik tecrübeli kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Fabrikamızın papel üretim kapasitesi her geçen gün yapılan modernizasyon ve geliştirme çalışmalarıyla artmakla birlikte, şu anki haliyle 1000m3/ ay’dır.

Şirketimizin şu anki hedefi, Ukrayna iç pazarı ve Avrupa pazarlarına kayın, huş ve diğer ağaç çeşitlerinden oluşan yüksek kaliteli papel üretimi ve satışıdır.

Yüksek kaliteli papel üretimi ve piyasaya arz sürecinde şu temel ilkelerle hareket ediyoruz;

  • Modern Ekipman
  • Süreklilik arz eden ve çağı yakalamış ekipman modernizasyonu
  • Üretim sürecinin her aşamasında sıkı bir kalite kontrol
  • Siparişten teslim aşamasına kadar üstün müşteri hizmetleri
  • Esnek fiyatlandırma ve ödeme koşulları

Misyonumuz;

Hayatınıza tüm doğallığıyla konfor ve estetik katan orman ürünleriyle aranızda güvenilir bir bağ yaratmak.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız…

Mission & Vision

Vizyonumuz

İnsanlık var oldukça hayatın doğal döngüsünü korumak için sürdürülebilir doğal ürünler

Misyonumuz

Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz yüksek kaliteli ürünler, cesur ve yaratıcı fikirlerimiz ile sektöre ilham kaynağı olmak…

İlkelerimiz

Her Adımda Kalite

Bizim işimiz müsterilerimize yalnızca kaliteli ürün temin etmekle bitmez…

İlkemiz; siparişten teslimata, her aşamada müşterilerimize yüksek kaliteli ve zamanında servis sunmak, dürüst ve samimi müşteri ilişkilerimizle uzun süreli dostluklar kurmaktır.

Takım Ruhu

Konusunda uzman ve takım ruhuna gönülden inanan kadromuzla; müşterilerimizle aynı takımın neferleri olarak omuz omuza, yüksek kaliteli üretim idealine ulaşmak için hizmet vermeye her daim hazırız…

İnsana ve İnsanlığa Saygı

Başarının, o başarıya katkıda bulunan herkesin mutluluğula doğru orantılı olduğuna inanırız.

İnandığımız bu değer, yüksek kaliteli üretimimize ve ürünlerimizi insanlığın hizmetine sunmaya katkı sağlayan her bir bireye olan saygıyı ilkelerimizin en üst sırasına taşır…

Yenilikçi Yaklaşım

Üzerinde yaşadığımız dünyada her an herşey değişiyor ve biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına çağın ötesinde çözümler sunabilmek için bütün yaratıcı fikirkeri hayata geçirmeye hazırız.

Fabrikamız

AlestaUAAhşap papel üreticisi

Get in touch with us.

. EylemE Çağrı Bölümü